Föremål som liknar färglitografi Laila Prytz
9040 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 21 februari 2022
3123 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 16 november 2020
2367 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 10 februari 2020
9255 Färglitografier
Såld: 350 kr
Såldes den 16 december 2019
7568 Färglitografi
Laila Prytz (f. 1907), 1968, motivet: 55x44
Såld: 250 kr
Såldes den 3 april 2017
1602 Färglitografi
signerad, Laila Prytz (f. 1907), 212/300, 24x26
Såld: 300 kr
Såldes den 1 augusti 2016
6193 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 14 mars 2016
5056 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 19 oktober 2015
6049 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 13 april 2015